Rüyada Bebek Görmek

Rüyada Kız Bebek Görmek

Rüyada Kız Bebek Görmek
Rüyada kız bebek görmek, bolluk, bereket, şeref, zorluklardan feraha çıkılması gibi olumlu anlamlara gelir. Rüya yorumlarına bakıldığında, rüyada kız bebek görmek genel anlamda, dünyalığa işaret eder. Rüyada kız bebek gören kişinin maddi anlamda rahatlayacağı, kazancının artacağına işarettir.

Uyuyan bebek görmek, aşk hayatında güzelliklere ve yapılan yatırımlardan iyi bir kazanç elde edileceğine yorumlanır. Görülen bebek güzelse, iyi bir habere yorumlanır. Çirkin bir bebekse kötü bir habere veya dedikoduya işaret eder. Üzeri kirli bir bebek, tez vakitte bir yerden para geleceğine yorumlanır.

Bir kadın gördüğü rüyada bebek doğuruyorsa, ileriki zamanlarda ekonomik bakımdan güç kazanacağınıza, gelir düzeyi açısından durumu zaten iyiyse de daha da fazlalaşacağına dalalettir.

Rüyada Yeni Doğmuş Kız Bebek Görmek

rüyada yeni doğmuş kız bebek görmekYeni doğmuş kız bebek görülmesi, ender rastlanan herkesçe hoş karşılanacak rüyalardandır. Bu bir çok kimse için, düş niteliğinde bir rüya olması ile birlikte herkese nasip olmaz. Rüyayı gören kişi için, kafasında yıllardır yer etmiş bir arzusunun oluşmasının mümkün olduğunu gösteren bir işarettir. Yakında bu rüyayı göreni mutlu günler bekliyor.

Rüyada Kız Bebek Emzirmek

rüyada kız bebek emzirmekEmzirmek bayan için, hayırdır, son derece güzel bir rüyadır. Tuhaf bir şekilde erkeğin kız bebek emzirmesi ise, iyi karşılanmadığı bir takım kötülüklere hazır olmanız gerektiğine dalalettir. Bununla birliktede bu erkeğin sıkılacağı, zor günler geçireceğini temsil eder.

Rüyada Ağlayan Kız Bebek Görmek

rüyada ağlayan kız bebek görmekBebeklerin sık sık yaptığı ağlamak, bir miktar maruz kalacağınız bela, bu ufak sıkıntılarda olabilir, ve sonunda da sizi mutluluğa erdirecek getirilere anlamlandırılır. Başka şekilde de, hiç bir problem yaşamadan kolayca işlerin üstesinde geleceğinize de yorumlandırılabilir. Aynı şekilde güçlüklerin bitişi neticesinde güzel günlerin daima geleceğine tabir edilir.

Rüyada Kız Bebek Sevmek

rüyada ağlayan kız bebek görmekSize ait bir kız bebeği yahut bir başkasının çocuğunu sevdiğini ona şefkat duyduğunuzu görmüşseniz, evlenme düşünce olanların izdivacına, evli çiftler için de bire bir gördüğünüzle tabir edilir, bebek habercisidir.

Bilinen tabiriyle rüyada kız bebek sevmek, beklentilerin bir müddet sonra hayata geçeceğine işarettir. Her halükarda iyi bir havadise yorulur. Yorumcuların bir kesimi de, iç güzelliği zirve yapmış bir kadına manalandırmışlardır.

Rüyada Kız Bebek Doğurmak Neye İşarettir?

rüyada kız bebek doğurmakRüyada kız bebek doğurduğunu gören bir anne, uğraşlarının getirisi olarak bu dönemde ilgili olduğu alanda başarılı olur. Kız bebek doğuran kişi şayet evli değilse bu rüya muhtemelen eğitim hayatında yaşanacak olan başarıları sembolize eder. Bilinen yorumuyla kız bebek doğurmak, kariyer basamaklarında ilerlemeyi temsil eder.

Adınız  
Yorumunuz  
   

Yorumlar
ayşe
eşim kız bebek görmüş rüyada
13 Haziran 2014
15:02
bahar
MaşaAllah ne kadar çok anlama geliyormuş böyle, kız bebek olduğundan mıdır nedir, tabirlerin hepsi de çok güzelmiş...
06 Haziran 2014
22:44
En Çok Okunanlar
Rüyada Bebek Görmek Hakkında
rüyada bebek görmek Rüyada bebek görmek adı altında hizmete sunduğumuz sitemizde, bir çok insanın rüyasında gördüğü bebeğin, ne anlam taşıdığı ve bunun üzerine yapılmış olan çeşitli yorumlara yer verilmektedir. Klasik tabirde bebek görmek, fevkalade güzel, olumlu bir rüyadır. Beraberinde de, hayır(fayda), menfaatlerin gerçekleşmesi, mutluluk, huzur, maddi ve manevi güzellikleri ve yeni doğacak olan bir bebeği sembolize eder. Ancak başka etkenlerle birleştiğinde, zaman zaman kötü şeylerin habercisi de olabilir.

Rüyanın mahiyeti ve rüya yorumları hakkında biraz konuşacak olursak. Her ne kadar rüya tabirleri diye bir şey yapılsa da esas itibarıyla, rüyalar tam bir gizemdir. Standart yorumlara bakarak bir fikir edinilebilse de, asıl olarak bu yorumlar klasikleşmiş yorumlardır. Asıl tabir, kişiye özel yapılanıdır. Rüya alemi öyle bir alemdir ki, şayet iyi bir yorum yapıldığı takdirde, kişiyi uyarıcı etkilere sahiptir. Rüyalar aslına bakıldığında, astrolojiyle doğrudan ilişkili olmasada, karakterleri oluşturan burçlar la ilişkilendirmek pekte yanlış olmaz herhalde.

Bir çok dinde rüyalara çok önem verilir. Özellikle İslamiyet'te rüya önemli bir yere sahiptir. Öyle ki, istihare denilen sistemle bir iş hakkında hayırlı mıdır şer midir gibi sorulara cevap alınabilmektedir. İnsanlar genelde benzerlikleri olan rüyalar görürler. En çok gördüğümüz bu rüyaların başında; köpek görmek, yılan görmek, kedi, balık, deniz, altın, para, araba gibi objeler sıklıktadır. Bazen de yaşadığımız duygusallıkla birlikte kabus görüp, rüyada ağlamak, gülmek, korkmak, üzülmek gibi farklı ruh hallerine bürünebiliriz. Bazen de kendimizi çok hafiflemiş hissedip uçtuğumuzu görürüz. Hemen hemen herkes bu tarz rüyalar görür.

Tabi bazı kişiler de gördüğü rüyayı hemen unuttuğu için, rüya görüp görmediğini bile hatırlamayabilir. Böyle bir durumda, rüya bilincini kazanmak adına günlük kullanmak faydalı olabilir.

Rüyada Bebek Görmek | Rüyada Görülen Bebek | Rüyadaki Bebeğin Anlamı Nedir?
Rüyada Bebek Yorumu | Rüyada Bebek Tabiri
www.ruyadabebekgormek.net