Rüyada Bebek Görmek

Rüyada Kız Bebek Görmek

Rüyada Kız Bebek GörmekRüyada kız bebek görmek, bolluk, bereket, şeref, zorluklardan feraha çıkılması gibi olumlu anlamlara gelir. Rüya yorumlarına bakıldığında, rüyada kız bebek görmek genel anlamda, dünyalığa işaret eder. Rüyada kız bebek gören kişinin maddi anlamda rahatlayacağı, kazancının artacağına işarettir.

Uyuyan bebek görmek, aşk hayatında güzelliklere ve yapılan yatırımlardan iyi bir kazanç elde edileceğine yorumlanır. Görülen bebek güzelse, iyi bir habere yorumlanır. Çirkin bir bebekse kötü bir habere veya dedikoduya işaret eder. Üzeri kirli bir bebek, tez vakitte bir yerden para geleceğine yorumlanır.

Bir kadın gördüğü rüyada bebek doğuruyorsa, ileriki zamanlarda ekonomik bakımdan güç kazanacağınıza, gelir düzeyi açısından durumu zaten iyiyse de daha da fazlalaşacağına dalalettir.

4753 Okunma
En Çok Okunanlar
Rüya Görmek Hakkında
ruyalarHer ne kadar rüya tabirleri diye bir şey yapılsa da esas itibarıyla, rüyalar tam bir gizemdir. Standart yorumlara bakarak bir fikir edinilebilse de, asıl olarak bu yorumlar klasikleşmiş yorumlardır. Asıl tabir, kişiye özel yapılanıdır. Rüya alemi öyle bir alemdir ki, şayet iyi bir yorum yapıldığı takdirde, kişiyi uyarıcı etkilere sahiptir. Rüyalar her ne kadar, astrolojiyle doğrudan ilişkili olmasada, karakterleri oluşturan burçlar la ilişkilendirmek pekte yanlış olmaz herhalde.

Bir çok dinde rüyalara çok önem verilir. Özellikle İslamiyet'te rüya önemli bir yere sahiptir. Öyle ki, istihare denilen sistemle bir iş hakkında hayırlı mıdır şer midir gibi sorulara cevap alınabilmektedir. İnsanlar genelde benzerlikleri olan rüyalar görürler. En çok gördüğümüz bu rüyaların başında köpek görmek, yılan görmek, kedi, balık, deniz, altın, para, araba gibi objeler sıklıktadır. Bazen de yaşadığımız duygusallıkla birlikte kabus görüp, rüyada ağlamak, gülmek, korkmak, üzülmek gibi farklı ruh hallerine bürünebiliriz. Bazen de kendimizi çok hafiflemiş hissedip uçtuğumuzu görürüz. Hemen hemen herkes bu tarz rüyalar görür.

Tabi bazı kişiler de gördüğü rüyayı hemen unuttuğu için, rüya görüp görmediğini bile hatırlamayabilir. Böyle bir durumda, rüya bilincini kazanmak adına günlük kullanmak faydalı olabilir.

Rüyada Bebek Görmek | Rüyada Görülen Bebek | Rüyadaki Bebeğin Anlamı Nedir?
Rüyada Bebek Yorumu | Rüyada Bebek Tabiri
www.ruyadabebekgormek.net