Rüyada Bebek Görmek

Rüyada Uyuyan Bebek Görmek

Rüyada Uyuyan Bebek Görmek
Rüyada uyuyan bir kişi görmek, kaygıyla birlikte maddi zararlara işarettir. Rüyada uyuyan bebek görmek ise tam tersi olarak manalandırılır ve aşkta yüzünüzün güleceğine, yaptığınız yatırımlardan dolayı, yüksek miktarlarda para kazanacağınıza dalalet eder. Bununla birlikte sizi güzel bir gelecek beklediğini temsil eder. Kısaca maddi kazançların temsilcisidir.
Adınız  
Yorumunuz  
   

Yorumlar
begüm çakmakcı
ben daha 10 yaşımdayım nasıl bir sevgilim olabilir ki?
11 Temmuz 2014
07:17
şeyda
Uyuyan bebek amansız, vicdansız bir düşmana da işaret olduğu söyleniyor.
17 Haziran 2014
15:36
En Çok Okunanlar
Rüyada Bebek Görmek Hakkında
rüyada bebek görmek Rüyada bebek görmek adı altında hizmete sunduğumuz sitemizde, bir çok insanın rüyasında gördüğü bebeğin, ne anlam taşıdığı ve bunun üzerine yapılmış olan çeşitli yorumlara yer verilmektedir. Klasik tabirde bebek görmek, fevkalade güzel, olumlu bir rüyadır. Beraberinde de, hayır(fayda), menfaatlerin gerçekleşmesi, mutluluk, huzur, maddi ve manevi güzellikleri ve yeni doğacak olan bir bebeği sembolize eder. Ancak başka etkenlerle birleştiğinde, zaman zaman kötü şeylerin habercisi de olabilir.

Rüyanın mahiyeti ve rüya yorumları hakkında biraz konuşacak olursak. Her ne kadar rüya tabirleri diye bir şey yapılsa da esas itibarıyla, rüyalar tam bir gizemdir. Standart yorumlara bakarak bir fikir edinilebilse de, asıl olarak bu yorumlar klasikleşmiş yorumlardır. Asıl tabir, kişiye özel yapılanıdır. Rüya alemi öyle bir alemdir ki, şayet iyi bir yorum yapıldığı takdirde, kişiyi uyarıcı etkilere sahiptir. Rüyalar aslına bakıldığında, astrolojiyle doğrudan ilişkili olmasada, karakterleri oluşturan burçlar la ilişkilendirmek pekte yanlış olmaz herhalde.

Bir çok dinde rüyalara çok önem verilir. Özellikle İslamiyet'te rüya önemli bir yere sahiptir. Öyle ki, istihare denilen sistemle bir iş hakkında hayırlı mıdır şer midir gibi sorulara cevap alınabilmektedir. İnsanlar genelde benzerlikleri olan rüyalar görürler. En çok gördüğümüz bu rüyaların başında; köpek görmek, yılan görmek, kedi, balık, deniz, altın, para, araba gibi objeler sıklıktadır. Bazen de yaşadığımız duygusallıkla birlikte kabus görüp, rüyada ağlamak, gülmek, korkmak, üzülmek gibi farklı ruh hallerine bürünebiliriz. Bazen de kendimizi çok hafiflemiş hissedip uçtuğumuzu görürüz. Hemen hemen herkes bu tarz rüyalar görür.

Tabi bazı kişiler de gördüğü rüyayı hemen unuttuğu için, rüya görüp görmediğini bile hatırlamayabilir. Böyle bir durumda, rüya bilincini kazanmak adına günlük kullanmak faydalı olabilir.

Rüyada Bebek Görmek | Rüyada Görülen Bebek | Rüyadaki Bebeğin Anlamı Nedir?
Rüyada Bebek Yorumu | Rüyada Bebek Tabiri
www.ruyadabebekgormek.net